LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Znamy szczegóły MechWarrior Tactics – strategii turowej free to play o mechach

Firmy Roadhouse Interactive oraz A.C.R.O.N.Y.M. Games potwierdziły szczegóły gry MechWarrior Tactics, której enigmatyczna zapowiedź pojawiła się w Sieci w ubiegłym tygodniu.

Tak jak można było przypuszczać, mamy do czynienia z sieciową produkcją free to play z walką rozgrywaną na tury. W grze pojawią się takie elementy jak system rozwoju, zbieranie surowców, czy budowanie i zmienianie ustawień mechów.

MechWarrior Tactics będzie rozgrywał się w roku 3025 i pozwoli graczom wcielić się w dowódcę grupy najemników, działającego w uniwersum BattleTech (znanego z poprzednich odsłon serii MechWarrior). Centralnym punktem gry będzie tzw. Mech Bay, z poziomu którego zmienimy konfiguracje mechów i wyruszymy do walki. Podczas zabawy nabijemy poziomy i zbierzemy surowce, aby ulepszyć nasze maszyny.

Ciekawie zapowiada się wspomniany turowy system walki, który pozwoli uczestniczyć w wielu asynchronicznych potyczkach jednocześnie. Twórcy szykują standardową infrastrukturę dla rozgrywki wieloosobowej, czyli mecze rankingowe, tablice wyników oraz nagrody dla najlepszych strategów. Pojawi się także opcja odtwarzania powtórek z bitew. Nie znamy za to szczegółów mikrotransakcji – nie ma jednak wątpliwości, że ich nie zabraknie.

Więcej informacji o MechWarrior Tactics znajduje się na oficjalnej stronie projektu, gdzie przy okazji można zarejestrować imię dla swojej przyszłej postaci. Firma Roadhouse Interactive zapewnia, że gra wystartuje jeszcze w tym roku.

Źródło:
"Hed" - GRY-OnLine


Klemens
2012-02-22 20:45:00