LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Znamy datę premiery Jagged Alliance DS

Pół rok minęło od momentu, gdy firma Strategy First postanowiła ujawnić pierwsze informacje na temat konwersji Jagged Alliance na konsolę Nintendo Dual Screen.

Choć w naszym kraju posiadaczy tej malutkiej, przenośnej konsolki nie ma wielu, to jednak fanów interesują nowe informacje o ww. grze. Szczególnie, że pierwsza część serii zostanie bardzo odświeżona względem oryginału. Pierwsze efekty tych prac mogliśmy podziwiać już w dniu pierwszej zapowiedzi, gdy ujawniono zdjęcia z gry. Od tamtego czasu pojawiło się tylko sześć nowych zdjęć i garść informacji.

Często plotek. Na przykład, że Jagged Alliance DS pojawi się w sprzedaży już w styczniu br. Mamy luty, więc wiemy, że to nieprawda choć jest w tym ziarenko prawdy. W zagranicznym sklepie Amazon.com pojawił się pre-order Jagged Alliance DS! Ale nie to jest najważniejsze. Przy okazji poznaliśmy okładkę gry oraz oficjalną datę premiery wyznaczoną na 21 kwietnia 2009 r. Więc ze składaniem zamówień na pre-order nie ma co się spieszyć, bo gra i tak zostanie wysłana nie wcześniej jak na tydzień przed premierą. Szczególnie, że kosztuje $29.99, co przy obecnym kursie waluty wynosi ponad 110 zł! Niemało, przyznacie.

Źródło:
Len - Jagged Alliance Center


Klemens
2009-02-18 21:02:04