LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Zimowa promocja w muve digital - obniżka cen nawet o 75 procent aż do 23 grudnia

Cenega opublikowało komunikat poświęcony świątecznej promocji w muve digital.

Za oknem śnieg, święta coraz bliżej, a myśli każdego z nas kierują się ku prezentom. Z tej okazji muve digital - pierwsza polska platforma cyfrowej dystrybucji – informuje, iż od piątku 7 grudnia, do niedzieli 23 grudnia, trwać będzie wielkie Zimobranie! W ramach akcji, setki najlepszych tytułów w dystrybucji cyfrowej będą dostępne z rabatem aż do 75%! Lista gier objętych promocją cały czas się zmienia – codziennie dodawanych jest kilkanaście nowych tytułów - dlatego warto uważnie śledzić doniesienia prasowe muve.pl.

Już jutro gracze będą mieli niespotykaną okazję do kupienia S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci za dowolną kwotę! Złotówka, 10 złotych a może 50? W muve digital każdy będzie mógł zapłacić za grę tyle, ile uzna za stosowne! Zamówienia można składać już od północy.

S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci to już trzecia odsłona cyklu, który w oczach wielu graczy osiągnął status kultowego. Tym razem wcielamy się w rolę agenta specjalnego, który udaje się do Zony, aby poznać przyczynę klęski rządowej operacji Fairway. W czasie swojej podróży, gracz będzie musiał stawić czoło wielu przeciwnościom losu, a jej koniec przerośnie jego najśmielsze oczekiwania.

Zimobranie, to nie tylko mega obniżki cen sięgające nawet 75%, ale także bardzo bogata oferta tytułów. W ramach wielkiej zimowej promocji muve digtial będzie można nabyć taniej gry od takich wydawców jak Square Enix, Take2, 1C, Namco Bandai, Ubisoft, Rockstar, Warner Bros i wielu innych. Już jutro ogłosimy pierwszy zestaw kilkudziesięciu tytułów, które już w ten weekend (od soboty lub od niedzieli) będzie można nabyć w rewelacyjnie niskich cenach – nie przegapcie tego! Aktualne oferty są zawsze widoczne pod adresem http://sklep.muve.pl/promocje/zimobranie (strona będzie aktywna od 7 grudnia).Klemens
2012-12-06 20:53:09