LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Zestawy przedpremierowe do World of Warships

Wargaming opublikował komunikat poświęcony grze World of Warships.

Już od dziś gracze World of Warships mogą zapoznać się z wyjątkowymi zestawami przedpremierowymi w drodzy gry do otwartej bety. W skład ich wchodzą unikatowe okręty, konto premium i waluta do gry.

Pierwszy zestaw to japoński krążownik Yubari, który łączy w sobie doskonałą zwrotność i silne działa przeciwlotnicze. Mocne silniki sprawiają, że szybko może przemieszczać się po mapie i służyć pomocą przy zatapianiu wrogów w różnych punktach zapalnych bitwy. Amerykański niszczyciel Sims jest jednostką dobrą na każdą okazję. Wysoka prędkość sprawia, że łatwo może unikać ostrzału przeciwnika, a samemu atakować potężnymi działami inne okręty swojej klasy oraz lekkie krążowniki. Również w defensywie nie ma się czego wstydzić – zasłona dymna w połączeniu z torpedami pozwolą mu umknąć z najgroźniejszych sytuacji. Trzecią propozycją jest niszczyciel rosyjski Gremyashchiy, który jest zdolny do podpływania niezauważonym, odpalania potężnych rakietowych salw i błyskawicznej ucieczki. Szybki, zwinny, o potężnej sile ognia, prawdziwy wodny asasyn.

Wszystkie wymienione zestawy zawierają unikatowe okręty wraz z kontem premium i walutą do gry. Gracze mogą kupować i dodawać je już do swojego konta. Testerzy zamkniętej bety dostaną do nich dostęp od razu, a jak gra wejdzie w fazę bety otwartej, pakiety zostaną ponownie dodane do konta. Ważną informacją jest fakt, że zakup zestawu nie daje graczowi automatycznego dostępu do zamkniętej bety, jeśli go wcześniej nie otrzymał.Klemens
2015-04-09 21:44:27