LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Zespół odpowiedzialny za Orcs Must Die! uszczuplony o 30 osób

Ponad 30 pracowników Robot Entertainment - studia odpowiedzialnego za Orcs Must Die! - zostało zwolnionych.

Firma zamierza skupić się na pojedynczym projekcie, o którym więcej dowiemy się już wkrótce. Jak czytamy na blogu studia:

- Robot Entertainment rozwinęło się znacząco podczas prac nad Orcs Must Die! Unchained - pisze szef studia, Patrick Hudson. - W styczniu wydaliśmy Hero Academy 2 na urządzenia mobilne. W ciągu minionych 18 miesięcy nasze studio składało się z dwóch zespołów, pracujących nad różnymi projektami. Teraz musieliśmy wykonać strategiczne posunięcie, by skupić się na pojedynczej grze. Niestety, to oznacza uszczuplenie naszego składu. Podjęliśmy więc trudną decyzję o zwolnieniu ponad 30 bardzo utalentowanych i oddanych twórców.

- Nadchodzące dni będą trudne - oznaczają pożegnanie z przyjaciółmi i kolegami. Jesteśmy wdzięczni za to, że mogliśmy razem z nimi pracować. Robot będzie nadal wspierać Hero Academy 2 i Orcs Must Die! Unchained. Wkrótce zapowiemy nową grę. Jesteśmy podekscytowani naszymi przyszłymi projektami i nie możemy się doczekać, by podzielić się wieściami o naszych dalszych planach.

Orcs Must Die! Unchained ukazało się w kwietniu 2017, jako gra free-to-play.

Źródło:
Małgorzata Trzyna - gram.pl


Klemens
2018-04-02 17:37:14