LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Zapowiedziano kontynuację Magic: Duels of the Planeswalkers

Studio Stainless Games postanowiło pójść za ciosem i ujawniło, że pracuje już kontynuacją gry Magic: Duels of the Planeswalkers.

Gra tworzona jest z myślą o pecetach, Xboksie 360 oraz PlayStation 3 i zatytułowana zostanie Magic: Duels of the Planeswalkers 2012. Wbrew nazwie jej premiera nastąpić ma latem tego roku. Na chwilę obecną niewiele wiadomo na temat planowanych zmian. Na pewno możemy spodziewać się dodatkowych trybów gry oraz nowych przeciwników, tali kart i wyzwań logicznych. Ponadto twórcy postanowili zadbać tym razem również o nowicjuszy. Z myślą o nich powstaje rozbudowany samouczek, który zaznajomi graczy z regułami zabawy, podstawowymi zagrywkami i właściwościami poszczególnych kart.

Szykowany jest również tryb kooperacyjny, w którym dwóch graczy połączy siły przeciwko Sztucznej Inteligencji. Nie wiadomo niestety, czy pojawi się oczekiwana przez fanów opcja dowolnej konfiguracji własnej talii. Stainless Games opublikowało już pierwszy zwiastun gry.Przypomnijmy, że pierwsza część Magic: Duels of the Planeswalkers doczekała się wersji na PC, PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Ta ostatnia edycja sprzedała się w ponad pięciuset tysiącach egzemplarzy.

Źródło:
Wiktor "Adrian Werner" Ziółkowski - GRY-OnLine


Klemens
2011-03-12 10:32:44