LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Zapowiedziano dodatek The Sims 4: Ucieczka w Plener

Na oficjalnej stronie gry serii The Sims opublikowano informacje na temat Ucieczki w Plener, pierwszego w historii cyklu pakietu rozgrywki.

Jak zdradzają twórcy na oficjalnej stronie serii, nowy rodzaj rozszerzeń ma być czymś pośrednim między wprowadzonymi w The Sims 2 pakietami akcesoriów a klasycznymi dodatkami. Każde z nich będzie wprowadzać nie tylko nowe obiekty (jak na przykład ubrania), ale i funkcje gry, a wszystkie oparte na jednym wspólnym motywie. W przypadku Ucieczki w Plener jest nim, oczywiście, aktywność za miastem, a dokładniej w górskiej lokacji o nazwie Granitowe Kaskady. Oprócz smażenia kiełbasek na ognisku, spania pod namiotem i tym podobnych czynności jedną z bardziej promowanych nowinek jest… kostium niedźwiedzia, z którego będą mogli korzystać zarówno NPCe, jak i postacie graczy.

Jeśli już mówimy o niedźwiedziu, to na pewno pojawi się co najmniej jeden nowy NPC, który we wspomnianym kostiumie będzie na różne sposoby naprzykrzał się innym simom – najpewniej jest to nawiązanie do przeczesującego śmietniki miśka, wprowadzonego w jednym z dodatków do pierwszych The Sims. Dodatek wprowadzi również nową maskotkę – Stanleya, rogatego… zająca, znanego z amerykańskiego folkloru.

Ucieczka w Plener będzie dostępna jedynie przez platformę Origin w cenie 59 złotych.

Źródło:
"Entelarmer" - GRY-OnLine


Klemens
2014-12-22 16:46:33