LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Zapowiedziano Super Seducer 3 - trzecią odsłonę symulatora randkowania

Ledwo opadł kurz po premierze dwójki serii Super Seducer, a już planowana jest kolejna część.

RLR Training pochwaliło się sukcesem pierwszej części Super Seducer - gra znalazła 125 tysięcy nabywców na Steam. 13 września ukazało się Super Seducer 2. Richard La Ruina nie zwalnia tempa i już planuje "trójkę" z datą premiery wyznaczoną na 6 marca 2019 (według danych na stronie Steam).

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że graczom spodobała się seria Super Seducer. Próbowaliśmy stworzyć grę, która jest zarówno zabawna, jak i pouczająca; a rezultaty - liczba sprzedanych egzemplarzy, transmisje na Twitchu, recenzje na Steam i wideo na YouTube mówią same za siebie. Nieważne, w jaki sposób gracze chcą się bawić, jesteśmy szczęśliwi, że tytuł ten się im podoba i mamy nadzieję, że nauczą się paru rzeczy o współczesnym randkowaniu podczas rozgrywki.

- W Super Seducer 2 przyjrzeliśmy się komentarzom i recenzjom Super Seducer, a następnie stworzyliśmy grę, biorąc pod uwagę wszystkie opinie - zarówno pozytywne, jak i negatywne. W ten sam sposób podchodzimy do Super Seducer 3, ale też planujemy parę niespodzianek. Chcielibyśmy przede wszystkim dodać funkcję rozgrywki online oraz otwarty świat.

RLR Training
próbuje wydać Super Seducer na Xboksie One i Nintendo Switch, jak również na PS4 (choć pierwotnie gra nie została dopuszczona do sprzedaży w sklepie PlayStation). Zespół chce w przyszłym roku także spróbować sił w innych gatunkach, np. horrorze, grze szpiegowskiej albo grze FMV (full-motion-video) inspirowanej Dark Souls.

Źródło:
Małgorzata Trzyna - gram.pl


Klemens
2018-09-24 17:52:41