LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Zapowiedziano Cities: Skylines - Snowfall. Dodatek wprowadzi zmienną pogodę oraz tramwaje

Po premierze pierwszego dużego rozszerzenia dla symulatora budowy miasta Cities: Skylines, zatytułowanego After Dark, przyszła kolej na kolejny dodatek.

Deweloperzy gry zapowiedzieli dziś oficjalnie Cities: Skylines – Snowfall. DLC wprowadza zmienną pogodę i temperaturę, która w rzeczywisty sposób wpłynie na funkcjonowanie miasta. Wraz ze spadkiem słupka rtęci mieszkańcy metropolii będą zużywać coraz więcej energii na ocieplenie mieszkań i miejsc pracy. Naszym zadaniem będzie sprostać tym wahaniom zapotrzebowania na prąd. Problemom zapobiegniemy rozbudowując elektrownie i linie przesyłowe lub decydując się na budowę miejskiego systemu centralnego ogrzewania.

Poza deszczem i mgłą, pełniącym czysto kosmetyczną rolę, prawdziwym wyzwaniem dla burmistrza okażą się opady śniegu, które mogą sparaliżować ruch uliczny. Gracze będą musieli zadbać o odśnieżanie i zapewnienie odpowiedniej liczby pługów drogowych. Z białym puchem wiązać będą się także inne atrakcje, takie jak nowe rodzaje parków i budynków specjalnych. Wszystkie te opcje i konstrukcje będą dostępne na nowym rodzaju zimowej mapy.

Na graczy czekać będzie również poprawiony system zarządzania komunikacją zbiorową. Łatwiej kontrolować mamy np. linie autobusowe i ustalać wszystkie związane z nimi opcje. Największą nowością będzie jednak oddanie w nasze ręce oczekiwanych przez fanów tramwajów, które uzupełnią istniejącą już ofertę środków transportu publicznego.

Na razie nie mamy konkretnych informacji kiedy dodatek pojawi się w sprzedaży. Wiemy na pewno, że będzie on dostępny w dystrybucji cyfrowej, zarówno na oficjalnej stronie producenta jak i w serwisie Steam oraz innych sklepach. Podobnie jak w przypadku After Dark, część nowości, które znajdziemy w Snowfall, trafi do posiadaczy podstawki w postaci darmowego patcha.

Źródło:
"Ender" - GRY-OnLine


Klemens
2016-01-19 21:42:59