LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Zapowiedziano Below Zero – samodzielny dodatek do gry Subnautica

Zespół Unknown Worlds Entertainment zapowiedział rozszerzenie do gry Subnautica, zatytułowane Below Zero.

Dodatek nie będzie wymagał do działania „podstawki”. Podobnie jak ona, najpierw zadebiutuje we Wczesnym Dostępie (co ma nastąpić w ciągu „nadchodzących miesięcy”), gdzie doczeka się szeregu aktualizacji tworzonych w oparciu o sugestie graczy. Jego premiera odbędzie się natomiast dopiero wówczas, gdy twórcy dojdą do wniosku, że wszystko zostało dopięte na ostatni guzik.

Autorzy nie wspominają jeszcze o platformach, na które trafi omawiana pozycja – obecnie pewniakiem są jedynie komputery osobiste. Warto jednak pamiętać, że w niedalekiej przyszłości oryginalna Subnautica ma trafić na PlayStation 4 oraz Xboksa One – istnieje więc szansa, że prędzej czy później i Below Zero zaznaczy na nich swoją obecność.

Akcja dodatku Subnautica: Below Zero zostanie osadzona po wydarzeniach przedstawionych w pierwowzorze. Tym razem trafimy na skute lodem tereny planety 4546B, a na splądrowanie będą czekać zarówno lokacje podwodne, jak i obszary znajdujące się na powierzchni. Jak wynika z opublikowanych materiałów, te ostatnie przemierzymy na pokładzie poduszkowca lub niewielkiego mecha.

Pomimo że wiele elementów omawianego add-onu wciąż nie opuściło stołu kreślarskiego i nie wiadomo, czy pojawią się w jego pełnej wersji, zgodnie ze słowami deweloperów powinniśmy w nim znaleźć nie tylko znane i lubiane mechanizmy (jak budowa bazy i swobodna eksploracja), lecz także szereg nowych, pokroju konieczności dbania o temperaturę ciała bohatera. Ponadto autorzy mówią między innymi o większej liczbie udźwiękowionych ścieżek dialogowych, co uatrakcyjni proces zapoznawania się z opowiedzianą przez nich historią.

Źródło:
"Vergil" - GRY-OnLine


Klemens
2018-08-31 06:41:34