LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Zapowiedź Aircraft Carrier Survival - nowej gry twórców Phantom Doctrine

Polskie studio CreativeForge Games – twórcy Phantom Doctrine oraz Hard West – zapowiedziało swoją kolejną produkcję.

Będzie nią Aircraft Carrier Survival, czyli symulator osadzony w realiach drugiej wojny światowej, w którym wcielimy się w dowódcę lotniskowca.

Aircraft Carrier Survival ma stawiać przed graczami przeróżne cele i zadania – będą musieli zarządzać okrętem w czasie bitwy (w tym np. radzić sobie z uszkodzeniami i sabotażem), rekrutować właściwą załogę oraz dbać o jej morale na morzu. Produkcja ma wymagać podejmowania szybkich decyzji, od których zależeć mogą zarówno życie naszych żołnierzy, jak i losy wojny.

Warto odnotować, że omawiany deweloper pracuje obecnie także nad nieznaną grą taktyczno-strategiczną (zajmuje się nią zupełnie nowy zespół produkcyjny) oraz jeszcze jednym, tajemniczym projektem. Firma ma też rozległe plany względem marki Hard West – w podpisanym niedawno liście intencyjnym czytamy, że CreativeForge Games chce podpisać umowę z innym studiem, umożliwiając temu deweloperowi stworzenie kontynuacji. Poszukiwany jest również zespół, który przeniesie część pierwszą na urządzenia mobilne.

Aircraft Carrier Survival zadebiutuje na komputerach w drugim kwartale 2020 roku i będzie dostępne w polskiej wersji językowej (kinowej – z napisami).

Źródło:
"Aquma" - GRY-OnLine


Klemens
2019-02-26 17:18:04