LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Zadebiutował patch 1.3 do Kingdom Come: Deliverance

Deweloperzy ze studia Warhorse udostępnili wyczekiwany patch 1.3 do gry Kingdom Come: Deliverance.

Prawdopodobnie największą atrakcją wprowadzoną w aktualizacji jest opcja Save and Exit, czyli zapisywanie stanu gry podczas wyjścia z produkcji. Dodatkowo sam proces zapamiętywania postępów jest bardziej niezawodny i powinny one zostać zachowane, nawet gdy tytuł zaliczy tak zwanego „crasha” w trakcie zapisywania.

Oprócz tego poprawiono wydajność, m.in. podczas zabawy przy włączonym v-syncu. Zniwelowano przycięcia w niektórych strefach i ulepszono strumieniowanie tekstur. Ponadto w wersji PC-towej dodano możliwość wyboru różnych sposobów antyaliasingu, pojawiły się nowe opcje v-sync (w tym całkowite wyłączenie tego rozwiązania) oraz włączono zapisywanie w Steam Cloud.

Pozostałe zmiany związane są już bezpośrednio z rozgrywką. Wraz z nową aktualizacją ulepszono otwieranie zamków oraz kradzieże, poprawiono działanie wskaźnika ryzyka, sprawiono że skradanie się w pobliżu śpiących postaci jest łatwiejsze, strażnicy nie zaczepiają nas już tak często jak wcześniej, ulepszono walkę, a poza tym pozbyto się rozmaitych błędów. Np. koń nie powinien już zatrzymywać się na płocie podczas prób jego przeskoczenia, a stanowisko alchemiczne nie będzie nas wystrzeliwać w powietrze. Dodatkowo deweloperzy wprowadzili ponad trzysta poprawek do rozmaitych zadań.

Patch 1.3 jest już dostępny na PC-tach i został zgłoszony do certyfikacji na konsolach. Jego premiera na PlayStation 4 i Xboksie One powinna się odbyć w ciągu kilku najbliższych dni.

Źródło:
"Góral" - GRY-OnLine


Klemens
2018-03-10 08:32:57