LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Wystartowało Steam Summer Sale Grand Prix

Zgodnie z wcześniejszymi przeciekami, o godzinie 19.00 polskiego czasu rozpoczęła się tradycyjna letnia wyprzedaż w serwisie Steam, która w tym roku występuje pod nazwę Steam Grand Prix.

Jak zwykle przeceniona została znaczna część z olbrzymiego katalogu sklepu, który w tej chwili liczy ponad dziesięć tysięcy pozycji. Zniżki sięgają od kilkunastu do nawet dziewięćdziesięciu procent. Codziennie na graczy czekać będą także unikalne i ograniczone czasowo promocje na DLC oraz gry. Wyprzedaż zakończy się oficjalnie 9 lipca.

Eventowi towarzyszy również nowa gra społecznościowa zatytułowana Grand Prix. Wraz ze znajomymi dołączamy w niej do jednej z kilku drużyn, które konkurują ze sobą o pierwsze miejsce w wyścigach samochodowych. Wykonując specjalne zadania, takie jak kupno gry w sklepie, zyskujemy nowe wyposażenie do wirtualnego auta i zwiększamy szanse na zwycięstwo naszego teamu. Losowo wybrani zawodnicy z drużyn zajmujących pierwsze trzy miejsca w dziennym rankingu otrzymywać będą za darmo wybrane tytuły z ich steamowej listy życzeń.

Źródło:
"Ender" - GRY-OnLine


Klemens
2019-06-25 22:45:32