LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Wystartowała Indie Gala V – mniej niezależna niż zwykle. Ninja Blade, dodatek do Disciples II, WRC za grosze

Wystartowała piąta odsłona Indie Gala, czyli zestawu gier dostępnego za dowolną kwotę (przy minimum wynoszącym 1 dolara). Tym razem organizatorzy przedsięwzięcia przygotowali pokaźny pakiet - osoby, które wyłożą na niego odpowiednią kwotę, mogą otrzymać aż 12 tytułów. Zaskakuje to, że wśród nich są zarówno produkcje wybitnie niezależne (Beat Hazard, Bad Rats: Rats Revenge), jak i szerzej znane (Disciples II: Rise of the Elves czy Ninja Blade).

Żeby skorzystać z oferty wystarczy wpłacić pieniądze na stronie Indie Gala V (np. za pośrednictwem PayPala) i podać swój email – kody do poszczególnych tytułów zostaną wysłane tą drogą. Większość z gier jest dostępnych w wersji na Steama. Warto dodać, że przygotowane zestawy to nie koniec atrakcji, bo autorzy mają w zanadrzu pewne niespodzianki, w tym trzy tajemnicze ścieżki dźwiękowe z niezależnych gier, które zostaną ujawnione później.

Oferta Indie Gala V wygląda następująco:

* Making History: The Calm & the Storm, Beat Hazard, Razor2: Hidden Skies i Ironclads Collection to gry, które dostaniemy za niecałe 4 złote (czyli wspomnianego dolara).
* Wykładając kilkukrotnie więcej, bo około 14 zł (3,99 dolara), otrzymamy kolejne produkcje: Space Empires 4 Deluxe, Battle Mages, World Rally Championship Racing oraz Bad Rats: Rats Revenge.

Osiągając drugi z pułapów ustanowionych przez twórców akcji (ok. 21 zł lub 5,99 dolara), będziemy mogli ściągnąć dodatkowo: Disciples II: Rise of the Elves, Puzzle Kingdoms, Ninja Blade oraz SBK X: Superbike World Championship.

Piąta Indie Gala zaskakuje, bo jest mniej „niezależna” od dotychczasowych edycji, w których zwykle pojawiały się tytuły niezbyt znane, a czasami zupełnie niszowe. Tymczasem, tutaj mamy tak duże produkcje jak Ninja Blade, Disciples II, WRC czy SBK X. Trudno powiedzieć, czy to zaczątek nowego trendu w tym popularnym systemie sprzedawania gier, ale wydaje się możliwe, że w przyszłości zobaczymy więcej dużych tytułów w podobnych paczkach.

Źródło:
"Hed" - GRY-OnLine


Klemens
2012-05-29 15:52:23