LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Wystartował pierwszy polski bundle Games Rage – zapłać za gry, ile chcesz

Wczoraj o godzinie 14:00 wystartował Games Rage, pierwszy polski bundle typu „płać, ile chcesz”.

Autorzy inicjatywy, Michał Michalski, Tomasz Stachewicz oraz Jakub Wójck, przygotowali zestaw rodzimych niezależnych gier na PC w fomie DRM-free czy kluczy do platform Desura i Steam, jeśli się na nie pojawiły. Za dowolną kwotę można nabyć pakiet czterech produkcji:

* The Few – strategia lotnicza z akcją osadzoną podczas II wojny światowej. Tytuł został przygotowany przez poznańskie studio BlackMoon Design.
* King Arthur's Gold – gra niezależnego zespołu deweloperskiego TransHuman Design, która powstała pod wodzą Michała Marcinkowskiego, autora produkcji Soldat. Tytuł kładzie nacisk na rozgrywkę wieloosobową, a akcja toczy się w średniowiecznych realiach.
* Nightmares from the Deep: The Cursed Heart – bardzo klimatyczna przygodówka w stylu „ukryte obiekty” studia Artifex Mundi, w której wcielamy się we właścicielkę muzeum próbującą ocalić swoją córkę.
* OddPlanet – niewielka produkcja dwóch autorów (Piotra Króla i Sewera Hrehorowicza), w której rozgrywka skupia się na eksploracji i rozwiązywaniu łamigłówek. Grafika w tej platformówce wzbudza jednoznaczne skojarzenia z Limbo.

W przypadku wpłaty powyżej aktualnej średniej, która w chwili pisania wiadomości wynosi 2,44 dolarów, otrzymacie również dodatkową, piątą grę:

* Cinders – projekt firmy MoaCube będący nowelą graficzną, w opracowywaniu której wzorowano się na historii o Kopciuszku.

Akcja Games Rage potrwa równe dwa tygodnie, a decydując się na zakup powyższych tytułów, możecie przeznaczyć wybraną przez Was kwotę na cele charytatywne, zasilić konta deweloperów lub wesprzeć twórców inicjatywy. Założenia pierwszego polskiego bundle’a są identyczne jak w przypadku innych tego typu promocji (vide Humble Bundle, Indie Gala czy Indie Royale).

Źródło:
"qjin" - GRY-OnLine


Klemens
2013-07-28 17:45:43