LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Wyciekła data rozpoczęcia wyprzedaży Lunar New Year na platformie Steam

Mamy końcówkę stycznia, nasze karty kredytowe jeszcze nie miały okazji na dobre odetchnąć po szaleństwie świątecznych promocji, a wygląda na to, że już wkrótce ponownie pójdą w ruch.

W serwisie Reddit użytkownik ukrywający się pod pseudonimem zerfgog opublikował mail, jaki wystosowali do swoich partnerów przedstawiciele firmy Valve. Informują w nim, że 15 lutego, czyli za nieco ponad trzy tygodnie, na platformie Steam rozpocznie się kolejna wyprzedaż, organizowana z okazji Chińskiego Nowego Roku. Lunar New Year, gdyż tak nazwane zostało to wydarzenie, potrwa cztery dni i zakończy się 19 lutego. Konkretne godziny nie są znane (przynajmniej dla graczy), lecz możemy przypuszczać, że tradycyjnie promocja rozpocznie się o 19:00 czasu polskiego.

Do udziału w wyprzedaży Lunar New Year mają być zaproszeni wszyscy wydawcy. Oznacza to, że nie obowiązuje zwyczajowo wymagana ośmiotygodniowa przerwa pomiędzy kolejnymi obniżkami cen poszczególnych produktów. Podczas nadchodzącej promocji, w przeciwieństwie do jesiennej i zimowej, będzie można również bez większych komplikacji wydać nową grę.

Źródło:
"AlexB" - GRY-OnLine


Klemens
2018-01-23 17:52:36