LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Wsi spokojna, wsi wesoła ... ?

Już tylko kilkanaście dni pozostało by przetestować nowe dwa miasta w internetowej grze ekonomicznej Farmersi. Prowadzący grę mają zamiar do końca miesiąca wprowadzić opłatę za korzystanie z zaawansowanych opcji.

Już tylko kilkanaście dni pozostało by przetestować nowe dwa miasta w internetowej grze ekonomicznej Farmersi. Gracze rywalizują w niej zarządzając farmą na Dzikim Zachodzie i próbując osiągnąć dane cele. Prowadzący grę mają zamiar do końca miesiąca wprowadzić opłatę za korzystanie z zaawansowanych opcji.

W poniedziałek do gry dodane zostały miasta Minneapolis i Dallas. Cechują się one zupełnie nowymi opcjami i odmiennym charakterem rozgrywek. Oferują dużo więcej ziemi, większe ilości bydła, pojemniejsze rynki, nowe możliwości inwestowania oraz wpływania na działalność współgraczy niż było to możliwe dotychczas.

Projekt wymaga niestety dużych nakładów finansowych, w związku z czym twórcy gry zmuszeni są wprowadzić abonament, który uprawniał będzie do:Farmersi to gra rozwojowa - planuje się wprowadzenie w najbliższym czasie m.in. kilkunastu nowych miast, nowych inwestycji, zleceń specjalnych, zdarzeń losowych i usług kolei.

Narazie wszystkie dostępne miasta są dostępne bezpłatnie, co jest dobrą okazją do zapoznania się z możliwościami gry.


Mande
2007-05-10 19:09:39