LOGOWANIE
Zarejestruj sie

World of Warships – zamknięte beta-testy ruszą 12 marca

Po walkach czołgów w World of Tanks oraz powietrznych potyczkach w World of Warplanes, przyszła pora na epickie morskie bitwy.

O World of Warships po raz pierwszy usłyszeliśmy już w roku 2012 i choć wstępnie zakładano, że gra pojawi się już rok później, do dzisiaj nie doczekaliśmy się premiery. Wszystko wskazuje jednak na to, że produkcja ma się dobrze i zmierza we właściwym kierunku, a co więcej – lada chwila wkroczy w fazę zamkniętej bety. Grę udostępniono wprawdzie już wcześniej w ramach próbnych weekendów, tym razem grono graczy powinno być jednak znacznie większe. Aby wziąć udział w rozpoczynających się 12 marca 2015 roku testach, należy założyć konto na oficjalnej stronie producenta oraz wypełnić specjalny formularz, który pojawi się w dniu startu bety.

Twórcy przekazując powyższe wieści, zdradzili także, co znajdziemy w obecnej wersji produkcji. Oprócz możliwości wzięcia udziału w morskich pojedynkach, możemy liczyć na:

* pięć zróżnicowanych map – od arktycznych oceanów do wysp tropikalnych Łącznie pięćdziesiąt okrętów wojennych do dyspozycji
* dwie frakcje do wyboru – Stany Zjednoczone oraz Japonia
* opcję modyfikowania okrętów oraz awansowania załogi
* możliwość łączenia się z innymi graczami w 3-osobowe dywizje

Zamknięta beta rozpocznie się o godzinie 11:00 czasu polskiego. Wciąż nie wiadomo jak długo potrwają testy, ani kiedy serwery zostaną otwarte dla wszystkich chętnych.

Źródło:
Łukasz Gołąbiowski - GRY-OnLine


Klemens
2015-03-10 19:26:18