LOGOWANIE
Zarejestruj sie

World of Tanks z nowym trybem gry w aktualizacji 10.0

Studio Wargaming.net zapowiedziało kolejną aktualizację do popularnej gry sieciowej World of Tanks.

Patch z numerem 10.0, ochrzczony mianem Rubicon, ma wprowadzić przede wszystkim nowy tryb rozgrywki oraz dwie mapy. Póki co nie wyjawiono, kiedy dokładnie należy spodziewać się nowości. Jak przystało na grę typu free-to-play, nadchodząca zawartość będzie w pełni darmowa.

Nowy tryb zabawy w World of Tanks to Rampage, dostępny w dwóch wariantach: Steel Hunt i Domination. Różnią się one od siebie warunkami zwycięstwa oraz rozstawieniem drużyn, a w obu wygrywa zespół, który w trakcie meczu uzyska więcej punktów. Zmagania w trybie Rampage mają się toczyć na dwóch nowych mapach osadzonych w Paryżu i Berlinie. W planach jest także specjalny sezon spersonalizowanych misji, w których do wygrania czeka czołg rangi 10. T-22 sr. Zanim wpadniemy w wir wieloosobowych zmagań, Rubicon pozwoli nam poznać nowe zasady w samouczku przeciwko sztucznej inteligencji. Z dodatkowych zmian można wymienić zmodyfikowany system ulepszania czołgów. Poniżej znajdziecie zwiastun aktualizacji.

Oprócz opisywanych tu zmian i nowości Wargaming.net może szykować sporą niespodziankę. Już sam numer i nazwa aktualizacji sugeruje, że prawdopodobnie chodzi o coś więcej niż nowy tryb i mapy – związek frazeologiczny przekroczyć Rubikon oznacza zrobienie decydującego kroku, powzięcie nieodwołanej decyzji. Jakież to nieodwracalne zmiany planuje producent słynnego symulatora czołgów? Tego dowiemy się pewnie w najbliższej przyszłości.

Źródło:
"luckie" - GRY-OnLine


Klemens
2015-10-02 17:25:07