LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Windows 10 - Tryb gry doczeka się ulepszonej wersji w październiku

Microsoft poinformował, że 17 października ukaże się nowa aktualizacja systemu operacyjnego Windows 10. Wraz z nią doczekamy się ulepszonej wersji "Trybu gry".

Kilka miesięcy temu koncern Microsoft opublikował kolejną dużą aktualizację systemu operacyjnego Windows 10, nazwaną Creators Update. Jedną z ciekawszych nowinek, jeżeli chodzi o graczy, okazał się „Tryb gry”, którego zadaniem jest poprawianie wydajności produkcji poprzez udostępnianie dodatkowych zasobów systemowych. Poza tym zwiększono integrację z usługami znanymi z Xboksa One. Gigant z Redmond zapowiedział, że 17 października pojawi się kolejna aktualizacja (Fall Creators Update), w której doczekamy się ulepszonej wersji „Trybu gry”. Niestety firma nie podzieliła się konkretami, więc ciężko stwierdzić, co takiego przyniosą nadchodzące zmiany. Przypominamy bowiem, że rzeczona opcja tak naprawdę nie wpływa w wielkim stopniu na wydajność gier. Być może po aktualizacji sytuacja ulegnie zmianie.

Pozostałe zmiany, które zostaną wprowadzone w październiku dotyczą m.in. bezpieczeństwa – Windows Defender ma być mądrzejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Pojawi się zmieniona aplikacja do odtwarzania zdjęć i materiałów wideo, dostaniemy większe możliwości związane z rysowaniem (m.in. możliwość nanoszenia zmian bezpośrednio na pliki PDF czy automatyczne poprawianie kształtów). Poza tym system ma być bardziej przyjazny dla osób z chorobą Lou Gehriga (stwardnienie zanikowe boczne) i otrzymamy dalsze ulepszenia Windows Mixed Reality. Dodatkowo poinformowano, że urządzenia wykorzystujące tę technologię oficjalnie zadebiutują 17 października, czyli w momencie premiery aktualizacji Windowsa 10.

Źródło:
"Góral" - GRY-OnLine


Klemens
2017-09-03 17:45:31