LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Wild West – nowość w grze Farmersi

To zupełnie nowy rodzaj rozgrywek na Dzikim Zachodzie. Wild West zawiera całą masę innowacji, dzięki którym gra będzie naprawdę zakręcona!

Jest rok 1867 – na Wielkich Równinach Dzikiego Zachodu trwa realizacja gigantycznego przedsięwzięcia – pierwszej amerykańskiej kolei transkontynentalnej. Trasa kolei ma przebiegać przez święte miejsca Indian, gdzie spoczywają kości ich przodków. Blade Twarze jednak na to nie zważają. Nie przejmują się też tym, że bizony, które masowo zabijają, stanowiły dotychczas główne źródło pożywienia Czerwonoskórych. Dlatego Indianie wstępują na ścieżkę wojenną, by bronić swoich ziem.

Tymczasem na południu hodowcy bydła zakładają olbrzymie rancza. Dla nich kolej ma same plusy – pozwoli dotrzeć z wołowiną na odległe rynki zbytu i jednocześnie przepłoszy Indian, którzy dotychczas stanowili zagrożenie.

3 strony konfiktu, każda ma inne cele i walczy o wspólne zasoby: ziemię, krowy i bizony – tak w zarysie przedstawia się nowy dodatek do gry Farmersi – „scenariusz Wild West”. W tej grze każdy prowadzi swoją farmę – kupuje ziemię, hoduje bydło, inwestuje, atakuje... Grać można za darmo, wystarczy przeglądarka internetowa. Rozgrywka w trybie turowym wymaga niewiele czasu, a jednocześnie można ich prowadzić nawet kilkanaście.

W przeciwieństwie do innych gier „przeglądarkowych”, Farmersi:

- wymagają myślenia! - tu nie chodzi o bezmyślne klikanie, by bez końca podnosić poziomy budynków.

- nie wymagają dużo czasu, choć można tam spędzić i pół dnia.

- w grze gracze płacący abonament nie mają żadnej przewagi nad niepłacącymi – wygrywają po prostu lepsi, a nie bardziej majętni lub poświęcający więcej czasu.

Ta gra uczy biznesowego myślenia – trzeba dbać o silne finanse swojej farmy i przewidywać ruchy przeciwników. W scenariuszu Wild West gry są jeszcze bardziej zakręcone i wymagające – prawdziwa frajda dla osób lubiących inteligentną rozrywkę!

Graj za darmo na stronie http://farmersi.pl .


Mande
2008-06-02 17:56:15