LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Wielkie Jabłko wzywa elitę ligi Wargaming.net

Firma Wargaming.net opublikowała komunikat poświęcony swojej lidze.

Pierwszy sezon ligi Wargaming.net zbliża się do wielkiego finału, ale nie zwalniamy tempa. Challenger Rumble to międzynarodowy turniej poza sezonem zasadniczym, gdzie najlepsi mogą dowieść swoich umiejętności. To właśnie na Challenger Rumble zwycięzcy wywalczą prawo do udziału w późniejszym Champions Rumble, gdzie postarają się odebrać pas mistrzowski obecnie najlepszej drużynie globu – Na’Vi.

Dwie najlepsze drużyny z poszczególnych regionów podczas finałów pierwszego sezonu - Europa, USA i APAC - zdobędą miejsce na Challenger Rumble. Zawody odbędą się 19 listopada w Nowym Jorku, w budynku Altman. Wstęp wolny dla wszystkich zainteresowanych eSportem. Ci, którzy nie będą mogli dotrzeć do Nowego Jorku osobiście, mogą oglądać wydarzenie dzięki oficjalnej transmisji na żywo w serwisie Twitch.

„W tym roku turnieje Rumble są kluczowe dla zawodowców,” powiedział Alexey Kuznetsov, lider wydarzeń eSportowych w Wargaming. “To nie tylko zabawa i rozrywka po sezonie zasadniczym, ale również okazja dla drużyn z całego świata, aby przetestować swoje umiejętności. No i przede wszystkim jest to ważny, kolejny krok przybliżający zawodników do tytułu Mistrzów Świata w World of Tanks.”

Dwie najlepsze drużyny nowojorskiego Challenger Rumble zdobęda przepustki do Champions Rumble, gdzie pula nagród wyniesie $280,000 USD, a na najlepszych będą czekać mistrzowie z Na’Vi.

Na Challenger Rumble odbędzie się również finał Twister Cup w World of Tanks Blitz. Jest to pierwsze tego typu wydarzenie dla tej wersji gry i idealna okazja, aby pokazać szerokiej publiczności, że eSport w grach mobilnych rośnie w siłę. W Blitz Twister Cup wezmą udział najlepsze drużyny z czterech regionów, Europa, USA, APAC i CIS, a walczyć będą o pierwszy tytuł mistrzowski w World of Tanks Blitz.

Przyjdź i obejrzyj finały sezonu 1 w lidze Wargaming.net i zobacz kto pojedzie na Challenger Rumble do Nowego Jorku! Daty finałów dla poszczególnych regionów:

* CIS – 9 października.
* APAC – 22 października
* USA – 22 października
* Europa – 23 października – Katowice, PolskaKlemens
2016-10-06 17:59:18