LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Wielki Biały Jaszczur dołączy do Total War: Warhammer II w darmowym DLC

Kolejna porcja niespodzianek od studia Creative Assembly, które przez najbliższy czas nie pozwolą zapomnieć fanom strategii o grze Total War: Warhammer II.

Okazuje się, że przy okazji premiery zapowiedzianego niedawno pakietu lordów The Hunter and The Beast twórcy wypuszczą na serwery tytułu także darmowe DLC, które wprowadzi do gry kolejnego legendarnego lorda – Gor-Roka, znanego także jako Wielki Biały Jaszczur. Ten u boku Kroaka poprowadzi w bój frakcję miasta-świątyni Itza, charakteryzując się bonusami, które znacząco zwiększą jego wytrzymałość na polu bitwy. Pakiet pojawi się na serwerach platformy Steam dokładnie 11 września, a po dodatkowe szczegóły odsyłamy pod ten adres.

Przypomnijmy, że Gor-Rok, to nie jedyna nowinka, która wzbogaci Total War: Warhammer II przy okazji premiery nowego płatnego DLC – kilka dni temu dowiedzieliśmy się też o mechanice fortyfikacji, która pojawi się dla kampanii Imperia Śmiertelnych. Wszystko to trafi na nasze ręce już w nadchodzącym tygodniu, a to zapewne jedynie wierzchołek czekających na nas atrakcji.

Źródło:
"LM" - gram.pl


Klemens
2019-09-06 15:43:43