LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Weekendowa oferta na Steamie: cena Universe at War: Earth Assault obniżona o 75 procent

Wszyscy miłośnicy RTS-ów powinni zajrzeć na Steama, który do końca weekendu oferuje bardzo udaną produkcję Universe at War: Earth Assault w promocyjnej cenie.

Po gigantycznej tymczasowej obniżce - aż o 75% - gra kosztuje jedyne 5 euro, czyli mniej więcej 22 polskie złote. Dzięki temu tytuł przez te kilkadziesiąt godzin kupić można o wiele taniej niż w wielu polskich sklepach internetowych.

Warto dodać, że to nie koniec atrakcji na Steamie na najbliższe dni. Wiemy między innymi o sporej obniżce na grę Defense Grid: The Awakening, która do 13 maja kosztować będzie 4,75 euro. Do tego dnia specjalne ceny otrzymają również tytuły firmy Aspyr. O 10% mniej zapłacimy za Anno 1701 A.D. Gold Edition, Cryostasis, Death Track: Resurrection, Top Spin 2, Stubbs the Zombie oraz Men of War.

Tego typu obniżki zdarzają się na Steamie regularnie. Firma Valve pochwaliła się nawet, że są one sporym sukcesem i przynoszą bardzo duże zyski. Zapewne cieszą one także wielu odbiorców, którzy otrzymują szansę zakupienia produktu w świetnej cenie. Takie okazje pojawiają się również w polskich sklepach.

Źródło:
Szymon "Hed" Liebert - Gry-OnLine


Klemens
2009-05-09 13:00:10