LOGOWANIE
Zarejestruj sie

We. the Revolution - polska gra o rewolucji francuskiej z ceną i datą premiery

W końcu poznaliśmy dokładną datę debiutu We. the Revolution.

Produkcja polskiego studia Polyslash ukaże się na komputerach z systemami Windows, Mac oraz Linux 21 marca bieżącego roku w polskiej wersji językowej (obejmującej wyłącznie napisy). Wyceniono ją na 69,90 złotych, choć jeśli ktoś już teraz zainteresowany jest kupnem, to może to zrobić przedpremierowo na platformie GOG ze zniżką 15%. Tytuł dostępny będzie również na Steamie. Warszawiacy mają też w planach edycje We. the Revolution na konsole PlayStation 4, Nintendo Switch oraz Xbox One. Zostaną one wydane w bliżej nieokreślonej przyszłości.

We. the Revolution zostało zapowiedziane niemal dwa lata temu. Początkowo tytuł miał ukazać się do końca 2017 roku, lecz ostatecznie zaliczył dość spory poślizg. Wszystko dlatego, że znacznie zwiększyła się jego skala. Cytując Dawida Ciślaka, kierownika projektu ze studia Polyslash:

Ostatnie miesiące to był dla nas okres niezwykle wytężonej pracy. Zebraliśmy bardzo wiele opinii od dziennikarzy, ale również od graczy, którzy mieli okazję zagrać w naszą grę na wielu imprezach branżowych. Kiedy analizowaliśmy te uwagi, doszło do nas, że musielibyśmy zwiększyć rozmach i skalę całej produkcji. I dokładnie to zrobiliśmy. We. the Revolution bardzo się rozrosło, szczególnie gdy porównamy stan dzisiejszy z naszymi początkowymi pomysłami. To największy i najbardziej ambitny projekt jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Nie mogę się doczekać premiery!

Źródło:
"AlexB" - GRY-OnLine


Klemens
2019-02-25 18:37:28