LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Waterborne nowym dodatkiem do Tropico 5. Premiera 17 grudnia

Choć wyspa w Tropico 5 jest zdecydowanie większa niż w poprzednich częściach serii, to prędzej czy później każdy przywódca stanie przed problemem braku przestrzeni.

Tropico 5 doczekało się już kilku pomniejszych DLC: The Big Cheese, Mad World, Generalissimo oraz Joint Venture, z których każdy wprowadzał niewielkie zmiany, np. pojedyncze budynki bądź scenariusze. Natomiast 17 grudnia ukaże się pierwsze duże rozszerzenie, zatytułowane Waterborne. Jak nietrudno zgadnąć, będzie ono skupiało się na morzu, pozwalając graczom – po raz pierwszy w serii – zagospodarować dotąd niedostępne obszary wodne.

Dodatek wprowadzi aż 9 nowych budynków i jednostek wodnych, wśród których znajdą się elektrownie pływowe, przeznaczone dla turystów batysfery, farmy ostryg oraz nadwodne apartamenty. Nie zabraknie też łodzi podwodnych, które skutecznie wzmocnią naszą flotę. Żeby jednak nie było za wesoło, pojawią się też dodatkowe problemy, jak choćby zatory wodne czy też nowe wydarzenia losowe, znacząco utrudniające rozgrywkę.

W przeciwieństwie do dotychczasowych DLC, Waterborne będzie zawierał całą kampanię złożoną z 6 misji, które mają stanowić niemałe wyzwanie dla El Presidente. Oprócz tego dodatek wprowadzi wyzwania i wydarzenia w trybie sandbox, 4 utwory, 2 awatarów wraz z 6 akcesoriami oraz 4 wyspy.

Waterborne w wersji na PC zostanie udostępniony przez platformę Steam w cenie 19,99 euro, czyli około 84 złotych. Jak dotąd brak jakichkolwiek informacji na temat wydania tego rozszerzenia dla Tropico 5 w wersji na konsolę Xbox 360.

Źródło:
"Entelarmer" - GRY-OnLine


Klemens
2014-12-12 12:39:52