LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Warhammer: Battle March - premiera przesunięta!

Jako partner firmy Koch w Polsce, pragniemy poinformować o przesunięciu daty premiery dodatku do gry Warhammer Mark of Chaos: Battle March.

Uwzględniając wymagania jakie stawia złożony proces przygotowania gry pod względem technicznym podjęliśmy decyzję o przesunięciu premiery oficjalnego dodatku w Polsce. Kierując się chęcią przygotowania jak najlepiej dopracowanego jakościowo produktu, już wkrótce poinformujemy o dokładnej dacie premiery.

Battle March jest oficjalnym rozszerzeniem do strategii czasu rzeczywistego Warhammer: Mark of Chaos, rozgrywającym się w stworzonym przez firmę Games Workshop świecie Warhammer. Battle March wprowadza do świata nowe jednostki dla każdej z armii oraz oddaje pod nasza kontrolę dwie zupełnie nowe rasy, Mrocznych Elfów i Orków. W skład wybranej przez nas armii wchodzą w pełni modyfikowalne jednostki. To od nas też zależy, które z nich wybierzemy do składu naszych wojsk. Do dyspozycji mamy także bohaterów obdarzonych dodatkowymi umiejętnościami i zdecydowanie silniejszych niż pozostałe jednostki.


Tigikamil
2008-06-04 18:41:10