LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Wargame: Zimna Wojna - nowa gra twórców R.U.S.E. - zaliczy kilkumiesięczny poślizg

Miłośnicy pecetowych strategii czasu rzeczywistego, którzy z nadziejami wyczekiwali na przyszłotygodniową premierę nowej gry twórców R.U.S.E., będą musieli uzbroić się w cierpliwość.

Za zgodą wydawcy, którym jest firma Focus Home Interactive, ekipa studia Eugen Systems podjęła decyzję o przesunięciu terminu rynkowego debiutu Wargame: European Escalation (polski tytuł Wargame: Zimna Wojna) na pierwszy kwartał 2012 roku. Kilkumiesięczny poślizg ma pozwolić deweloperom doszlifować swoje dzieło, w tym m.in. ciekawie zapowiadający się tryb multiplayer.

Zaledwie kilka tygodni temu informowaliśmy, że Wargame: European Escalation wyląduje na sklepowych półkach 2 listopada. Niestety, to już nieaktualne. Dzisiaj na oficjalnej stronie internetowej gry pojawiła się lakoniczna informacja o przesunięciu terminu premiery. W krótkim uzasadnieniu twórcy stwierdzili jedynie, że chcą, by gracze doświadczyli najlepszych wrażeń z rozgrywki zarówno w kampanii solowej, jak i trybie wieloosobowym.

Nowa data wydania tytułu ujawniona zostanie niebawem. Na osłodę, ekipa Eugen Systems udostępniła pięć świeżych obrazków ze swojej produkcji. Przedstawiają one obronę bazy lotniczej NATO w Ramstein.

Warto wspomnieć, że kilka dni temu wywiadu na łamach serwisu PC Gamer udzielił Alexis Le Dressay. Szef studia Eugen System wyjaśnił m.in. powody, dla których wydawcą tytułu została firma Focus Home Interactive, a także koncepcję budowania własnych „talii” z ponad 300 jednostek dostępnych w grze.

Źródło:
"Olek" - GRY-OnLine


Klemens
2011-10-28 20:24:50