LOGOWANIE
Zarejestruj sie

War Leaders: Clash of Nations - wojenna propaganda!

War Leaders wzywa propagandą! Czy się zaciągniesz?! Producenci gry War Leaders nie zapomnieli o niczym.

W zasobach tytułu możemy znaleźć nawet propagandowe materiały, które zagrzewały do boju tysiące, ułatwiając przywódcom stron konfliktu prowadzenie wojny na zupełnie nowym poziomie: informacyjnym!

Galerię propagandowa można obejrzeć: www.gram.pl/WarLeadersPropaganda

War Leaders: Clash of Nations to gra strategiczna dająca pełny, wierny obraz II Wojny Światowej. Doskonała rozrywka dla tych, którzy zdają sobie sprawę, że przebłysk geniuszu w dowodzeniu wojskami na froncie nie wystarczy, żeby wygrać wojnę. Rozsądna polityka w sprawach wewnętrznych kraju, przebiegła dyplomacja, inwestycje w rozwój badań naukowych, a także misje szpiegowskie i propaganda – to pola do popisu dla prawdziwego wodza, nierzadko trudniejsze niż otwarta potyczka na polu bitwy. Wcielić się w Hitlera, mobilizującego naród do oporu przeciwko prącym na Berlin Sowietom, albo w Roosevelta przekonującego Amerykanów do interwencji w Europie – to dopiero wyzwanie!

War Leaders łączy dynamiczne, porywające realizmem zaciekłe batalie RTS z turowym managerem, w którym trzeba borykać się z niezadowoleniem mas, wewnętrzną opozycją i grającymi na dwa fronty sojusznikami. Tym samym odpowiedź na stare pytanie „co by było, gdyby…” ze zwykłego gdybania staje się fascynującą łamigłówką do rozwiązania. Przewodząc jednej z siedmiu światowych potęg gracz może odtwarzać przebieg historycznych wydarzeń, albo napisać Historię na nowo: na przykład wcielić się w Churchilla i wykradłszy Niemcom plany prototypowej broni, do spółki z Mussolinim zaatakować Francję…

War Leaders w wersji PC ukaże się w lipcu w atrakcyjnej cenie 99,90 zł, w kinowej, polskiej wersji językowej.

Więcej na stronie: http://www.gram.pl/warleaders


Mande
2008-06-18 09:35:06