LOGOWANIE
Zarejestruj sie

War Leaders: Clash of Nations - prezentujemy szczegółowe informacje o grze.

War Leaders- połączenie strategii typu RTS oraz turowego managera w realiach II Wojny Światowej, zaskoczy oferowanymi graczom możliwościami.

1. 7 grywalnych frakcji: Niemcy, ZSRR, Wielka Brytania, USA, Francja, Francja oraz Japonia, dowodzonych przez historycznych przywódców:
2. 3 tryby rozgrywki dla pojedynczego gracza: kampania, szybka bitwa oraz bitwa profilowana (deathmatch, cooperative or kill the general).
3. 2 tryby rozgrywki sieciowej: kampania oraz bitwa spersonalizowana (cooperative lub kill the general).
4. 57 pól bitewnych na całym świecie, 5 różnych środowisk.
5. Ponad 300 typów jednostek, każda postać została oddzielnie zaprojektowana.
6. Ponad 100 różnych budynków oraz 300 różnych elementów środowiska.
7. 175 terytoriów na całym świecie, które możemy przejąć oraz kontrolować.
8. 40 elementów drzewa technologii.
9. 35 historycznych generałów, którzy poprowadzą nasze armie do zwycięstwa.
10. Do 7 graczy w rozgrywce sieciowej

War Leaders: Clash of Nations to gra strategiczna dająca pełny, wierny obraz II Wojny Światowej. Doskonała rozrywka dla tych, którzy zdają sobie sprawę, że przebłysk geniuszu w dowodzeniu wojskami na froncie nie wystarczy, żeby wygrać wojnę. Rozsądna polityka w sprawach wewnętrznych kraju, przebiegła dyplomacja, inwestycje w rozwój badań naukowych, a także misje szpiegowskie i propaganda – to pola do popisu dla prawdziwego wodza, nierzadko trudniejsze niż otwarta potyczka na polu bitwy. Wcielić się w Hitlera, mobilizującego naród do oporu przeciwko prącym na Berlin Sowietom, albo w Roosevelta przekonującego Amerykanów do interwencji w Europie – to dopiero wyzwanie!

War Leaders łączy dynamiczne, porywające realizmem zaciekłe batalie RTS z turowym managerem, w którym trzeba borykać się z niezadowoleniem mas, wewnętrzną opozycją i grającymi na dwa fronty sojusznikami. Tym samym odpowiedź na stare pytanie „co by było, gdyby…” ze zwykłego gdybania staje się fascynującą łamigłówką do rozwiązania. Przewodząc jednej z siedmiu światowych potęg gracz może odtwarzać przebieg historycznych wydarzeń, albo napisać Historię na nowo: na przykład wcielić się w Churchilla i wykradłszy Niemcom plany prototypowej broni, do spółki z Mussolinim zaatakować Francję…

War Leaders ukaże się w lipcu w atrakcyjnej cenie 99,90 zł, w kinowej, polskiej wersji językowej. Więcej o grze na stronie www.gram.pl/WarLeaders


Mande
2008-05-29 15:01:27