LOGOWANIE
Zarejestruj sie

W tym tygodniu zagramy w demo Grand Ages: Rome

Przedstawiciele Kalypso Media poinformowali, iż demo strategii czasu rzeczywistego, Grand Ages: Rome (dawniej zatytułowanej Imperium Romanum 2), powinno ukazać się jeszcze w tym tygodniu.

Przed zakupem gry będziemy mieli więc okazję przetestowania jak też udało się jej twórcom przestawić realia Imperium Rzymskiego.

Demo będzie zawierać dwa tutoriale oraz dwie misje z pełnej wersji gry. W pierwszej, noszącej nazwę „Bread and Circuses” naszym zadaniem będzie zbudowanie małego miasta. Sprawdzimy się tu zatem pod względem zarządzania i gospodarowania dostępnymi surowcami. W drugiej zaś pod tytułem „Legio VIII” próbie poddane zostaną nasze umiejętności strategiczne i dowodzenia wojskiem.

Przypomnijmy, iż za stworzenie Grand Ages: Rome odpowiada bułgarskie studio Haemimont Games, mające w swoim portfolio m.in. Imperium Romanum, również osadzone w okresie świetności starożytnego Rzymu. Wieczne Miasto stoi w obliczu nowej ery – już niedługo naprzeciwko siebie staną armie Cezara i Pompejusza, wyznaczając nowe koleje historii Cesarstwa. W tym burzliwym okresie droga do władzy staje otworem przed graczem, który wcielając się w postać powracającego z wygnania patrycjusza, zaczyna powoli piąć się po szczeblach kariery.

Źródło:
Maciej "Elrond" Myrcha - Gry-OnLine


Klemens
2009-02-03 20:39:01