LOGOWANIE
Zarejestruj sie

W Prison Simulator wcielimy się w klawisza cwaniaka

Po Car Mechanic Simulator, symulatorze budowlańca House Flipper i zapowiedzi Symulatora Menela przyszła pora na wejście w rolę więziennego strażnika z Prison Simulator.

Gra ma ukazać się 14 lutego 2019 roku. Tytuł autorstwa rodzimego studia Baked Games z Czeladzi niestety nie wydaje się w tym momencie obsługiwać języka polskiego.

W trakcie rozgrywki wcielamy się w więziennika, któremu do upragnionego awansu i wyjścia z zapadłego więzienia w Nebrasce pozostało zaledwie 30 dni. Jak wiadomo, praca funkcjonariusza SW to ciężki kawałek chleba, administracja wymaga od niego spełniania coraz to bardziej wymagających obowiązków (przyjęcia „świeżaków”, obchody, przeszukiwanie cel, pacyfikacja, monitoring), a więźniowie nie darzą go zbytnim szacunkiem. Nasz bohater nie aspiruje też bynajmniej do miana nietykalnego, więc przy drobnych układach może nieco „dopomóc” odsiadującym długie wyroki osadzonym, przykładowo przemycając dla nich drobne przedmioty, papierosy, czy przymykając od czasu do czasu oko.

Kluczem rozgrywki jest więc balansowanie zachcianek obu stron bez wylecenia z pracy (przez zaniedbywanie zadań czy zbytnią „polubowność” z aresztantami), lecz trzymanie swoich „owieczek” zbyt krótko także może się skończyć tragicznie, np. niespodziewanym śrubokrętem w plecach. Autorzy obiecują sporą dowolność w trakcie każdej gry oraz przygotowują dla graczy dwa tryby – kampanię oraz grę dowolną.

Źródło:
"Movis" - GRY-OnLine


Klemens
2018-08-17 19:42:05