LOGOWANIE
Zarejestruj sie

W Pokemon Go teraz kupimy świąteczne prezenty

Firma Niantic zapowiedziała nowości, które z okazji Świąt trafią do Pokemon GO. Gra została wzbogacona o specjalne paczki w postaci prezentów.

Można je zakupić za 250, 550 lub 1500 złotych monet. W zależności od ceny zmienia się także zawartość pakietów.

Do 30 grudnia użytkownicy będą mogli kupić trzy rodzaje pakietów wzorowanych na Poke Ballach - Special, Great oraz Utra Box. Znajdą się w nich inkubatory, Incense'y, Great Balle oraz Ultra Balle. Później (od 30 do 3 stycznia) do sprzedaży wejdą prezenty brązowe, srebrne i złote. Znajdziemy w nich inkubatory, Incense'y, Lure'y, Lucky Eggs, Poke Balle oraz Great Balle.

Przypomnijmy również, że w okresie świątecznym możemy zdobyć specjalną wersję Pikachu, w czerwonej czapce. Do tego zapowiedziano, iż do 3 stycznia będzie większa szansa na zdobycie pokemona Togepi, Pichu lub innych dodanych ostatnio małych stworków. Przy pierwszym zakręceniu dyskiem dziennie w trakcie trwania tego eventu otrzymamy dodatkowy inkubator. Od 30 grudnia do 8 stycznia gracze będą mieli większą szansę na znalezienie Pokemonów startowych (Bulbasaura, Charmandera, Squirtle’a), a także ich ewolucji. Czas wykorzystania Lure'a zostanie za to zwiększony z 30 minut na 60.

Źródło:
Katarzyna Dąbkowska - gram.pl


Klemens
2016-12-27 22:22:44