LOGOWANIE
Zarejestruj sie

W Pokemon Go pojawi się Zespół R - sugeruje podniebny balon

Studio Niantic coraz mocniej wskazuje, że wkrótce w mobilnym Pokemon Go pojawi się Zespół R, czyli złoczyńcy znani z gier wydawanych na konsole Nintendo i serialu anime.

Uczestnicy odbywającego się w niemieckim Dortmundzie konwentu dla fanów popularnej produkcji w pewnym momencie zauważyli na niebie balon. Lecący przedmiot ozdobiono wielką, czerwoną literą R - symbolem wspomnianej organizacji.

Akcja przygotowana przez deweloperów ze studia Niantic jest oczywistym nawiązaniem do serialu anime, w którym członkowie Zespołu R - Jessie i James - używali podobnego balona, tyle że w kształcie pokemona Meowth.

Nie jest to jednak jedyny trop związany z drużyną złoczyńców. Na robionych podczas konwentu zdjęciach - za pomocą trybu rzeczywistości rozszerzonej w Pokemon Go - pojawiają się członkowie organizacji.

Ponadto dodanie Zespołu R sugerują poszlaki odnalezione przez fanów w plikach jednej z niedawnych aktualizacji. Z kodu wynika, że złoczyńcy - w ramach nowego trybu o nazwie Invasion - przejmą określone punkty (pokestopy), które gracze postarają się następnie odbić.

Zmagania podobno złożą się z trzech etapów. W pierwszym zmierzymy się z danym członkiem organizacji, w następnym postaramy się złapać specjalną, ciemną odmianę stworków, a w ostatnim spróbujemy oczyścić podopiecznego.

Na razie studio Niantic nie ujawniło żadnych oficjalnych szczegółów na temat Zespołu R, nie jest więc jasne, kiedy mógłby zawitać do mobilnej produkcji. W rozmowie z brytyjskim Eurogamerem deweloperzy przyznali tylko, że szykują kilka niespodzianek.

Źródło:
Piotr Bicki - Eurogamer.pl


Klemens
2019-07-06 05:15:08