LOGOWANIE
Zarejestruj sie

W Fallout Shelter zagrało ponad sto milionów graczy

Fallout Shelter okazał się wielkim sukcesem firmy Bethesda Softworks. Deweloperzy poinformowali, że produkcja trafiła w ręce ponad stu milionów graczy z całego świata.

Bez wpływu na osiągnięty przez nią wynik nie pozostaje fakt, że mamy do czynienia z pozycją multiplatformową – można w nią zagrać zarówno na komputerach i konsolach (Xbox One), jak i na urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android. Autorzy nie zamierzają spoczywać na laurach i od 15 września przez pięć kolejnych dni będą rozdawać wirtualne dobra o maksymalnej wartości dziesięciu dolarów. Gracze logujący się codziennie będą mogli zgarnąć zapas Nuka Coli Quantum, specjalne przedmioty ułatwiające przetrwanie na pustkowiach czy choćby pudełka śniadaniowe.

Na tym jednak nie kończą się ujawnione przez twórców ciekawostki związane z owym tytułem. Autorzy zdradzili, że na pustkowia gracze posłali ponad miliard (!) mieszkańców swoich krypt. Co więcej, fani tego tytułu spędzili przy nim łącznie 385 milionów godzin, co przełożyło się na 7,5 miliarda sesji z grą.

Źródło:
"Vergil" - GRY-OnLine


Klemens
2017-09-14 19:14:52