LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Vainglory - mobilna MOBA wreszcie z trybem 5 vs. 5 (aktualizacja 3.0)

Vainglory, popularna mobilna MOBA od studia Super Evil Megacorp, doczekała się premiery trybu 5 na 5.

Pierwotnie produkcja oferowała jedynie potyczki dla dwóch ekip składających się z trzech członków każda. Po przeszło dwóch latach rozwoju możemy wreszcie uczestniczyć w bardziej rozbudowanych starciach.

To jednak nie jedyna atrakcja, jaka pojawiła się wraz z aktualizacją 3.0. Drugą ważną nowiną jest mapa Sovereign’s Rise z trzema ścieżkami i dwoma smokami (Blackclaw oraz Ghostwing).

Deweloperzy udostępnili również kilka nowych przedmiotów, w tym Teleport Boots, umożliwiające teleportację do dowolnego miejsca znajdującego się w naszej kontroli. Ponadto z potworów w dżungli wypadają kule mocy, a bohaterowie doczekali się zmian przystosowujących ich do większej mapy. Np. niektórzy poruszają się szybciej, a innym zwiększono zasięg broni. Podobnie ma się sprawa z twierdzą, która atakuje teraz pięcioma wilkami podczas Attack of the Pack.

Patch 3.0 to także uaktualnienie technologii napędzającej Vainglory. Deweloperzy mówią o najpłynniejszej rozgrywce w historii produkcji. W przypadku niektórych urządzeń gra powinna wyciągać aż 120 klatek na sekundę. Warto także wspomnieć o dodatkowych utworach towarzyszących zmaganiom trybie 5 vs. 5. Odpowiada za nie kompozytor Joris de Man, który pracował wcześniej chociażby przy serii Killzone oraz Horizon Zero Dawn.

Źródło:
"Góral" - GRY-OnLine


Klemens
2018-02-15 20:53:48