LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Uratuj Polskę - jutro premiera gry najlepszego sortu

Jutro, za sprawą firmy CDP.pl, ukaże się pudełkowa polska wersja gry Demokracja 3.

I zapewne niewiele osób byłoby tym faktem zainteresowanych, gdyby nie fakt, że pudełkowa odsłona trzeciej Demokracji, nazwana Edycją (Nie)Parlamentarną, to wydanie absolutnie najlepszego sortu.

Na potrzeby polskiej wersji gry, która nastąpi jutro, powstały bowiem trzy dodatkowe scenariusze, za które odpowiada Dariusz Michalski – były redaktor takich czasopism jak Top Secret, Gambler czy Komputer Świat Gry. Wszystkie z nich mają bazować na obecnych realiach polskiej sceny politycznej, zaprezentowanych oczywiście z przymrużeniem oka. Pierwszy ze scenariuszy ma się koncentrować na staraniach nowo wybranego rządu, chcącego wprowadzić „dobrą zmianę”, jednocześnie walcząc z wszechobecnymi problemami, będącymi oczywiście zasługą poprzedniej władzy. Jeśli więc chcecie wprowadzić program 500+ albo zrobić rewolucję w mediach publicznych – to wydanie zdecydowanie jest dla Was.

Tym bardziej, że Edycja (Nie)Parlamentarna nie jest droga (kosztuje 75 złotych), a prezentuje się naprawdę bardzo solidnie. Oprócz samej gry wraz z pakietem dodatków (Klony i Drony, Ekstremizm oraz Inżynieria Społeczna) otrzymujemy także ścieżkę dźwiękową, Konstytucję Rzeczypospolitej Polskiej, instrukcję pełnego przejęcia władzy, niezbędnik szefa rządu w formie ebooka oraz kilka naklejek najlepszego sortu z hasłami dotyczącymi „dobrej zmiany”. Podstawową zaletą są jednak dodatkowe scenariusze – pierwszy, o którym już wspominaliśmy, ukaże się wraz z premierą Edycji (Nie)Parlamentarnej, pozostałe zaś otrzymamy nieco później.

Źródło:
"Miro" - GRY-OnLine


Klemens
2016-04-21 20:13:17