LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Ujawniono Starbase - MMO z ogromnym światem i destrukcją otoczenia

Studio Frozenbyte, znane dotychczas przede wszystkim z serii platformówek Trine, zapowiedziało grę Starbase.

Ma to być ambitne kosmiczne MMO, które swoimi założeniami przypomina nieco Star Citizena od Cloud Imperium Games. Produkcja zmierza na komputery i da nam możliwość eksplorowania wielkiego uniwersum, pełnego różnego rodzaju zagrożeń oraz ciekawostek.

Tytuł Frozenbyte będzie miał nad konkurencją jedną przewagę – całkowicie zniszczalne otoczenie, uzyskane dzięki zastosowaniu hybrydowej technologii, łączącej tradycyjną grafikę z wokselami. Produkcja ma się cechować olbrzymią głębią i swobodą rozgrywki; będziemy mogli budować własne statki kosmiczne, projektować sieci energetyczne, a także do woli niszczyć lub naprawiać otaczający nas świat (świetnie obrazują to niektóre sceny w zwiastunie – np. około 40 sekundy i w połowie trzeciej minuty).

Nie zabraknie też różnego rodzaju zadań, aktywności, frakcji (np. walczące o galaktykę Imperium oraz Królestwo), oraz okazji do interakcji z innymi uczestnikami zabawy – Starbase ma stawiać na współpracę pomiędzy graczami. Twórcy podkreślają, że spryt i umiejętność współdziałania będą warte znacznie więcej od długiego grindu.

Źródło:
"Aquma" - GRY-OnLine


Klemens
2019-05-29 12:35:59