LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Ubisoft zakończył współpracę z twórcami Might & Magic: Heroes VII

Studio Limbic Entertainment, odpowiedzialne za gry Might & Magic X: Legacy i Might & Magic: Heroes VII, nie będzie dłużej współpracować z firmą Ubisoft.

Taka informacja znalazła się we wpisie na oficjalnym blogu drugiej z wymienionych produkcji. Powodów rozstania nie zdradzono, ale zaznaczono, że w związku z rozwiązaniem umowy, tytuł nie będzie już dłużej wspierany, więc jeżeli liczyliście na nowe aktualizacje, to niestety się ich nie doczekacie. Natomiast fora będą działać dalej. Na ten moment to wszystko, co wiemy. W komunikacie nie poinformowano bowiem kto teraz będzie się zajmował rozwojem obydwóch serii, ani czym po rozstaniu zajmie się Limbic Entertainment.

Zarówno Might & Magic X: Legacy, jak i Might & Magic: Heroes VII okazały się niezłymi produkcjami, ale do miana wybitnych zabrakło sporo. W pierwszym przypadku tytuł może się pochwalić średnią ocen w serwisie Metacritic na poziomie 71 punktów. W drugim jest nieco gorzej – 67 punktów. Nie wiemy jak przedstawia się sprzedaż obu tytułów, ale można podejrzewać, że nie odniosły one wielkiego sukcesu komercyjnego, skoro Ubisoft nie pochwalił się żadnymi liczbami, a do tego zrezygnował z usług dewelopera.

Źródło:
"Góral" - GRY-OnLine


Klemens
2016-10-07 06:47:57