LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Turowa strategia Hero Academy również na PC i z ekipą Team Fortress 2 jako grywalną drużyną

Znane z Orcs Must Die! studio Robot Entertainment zapowiedziało pecetową wersję turowej strategii Hero Academy.

Pecetowe Hero Academy trafi do sprzedaży na Steam już 8 sierpnia tego roku. Osoby, które nabędą tę produkcję otrzymają możliwość pokierowania drużyną z Team Fortress 2. Wieści te uświetnił krótki zwiastun pokazujący jak postacie Valve Software prezentują się po przeniesieniu na styl wizualny gry Robot Entertainment:Hero Academy to turowa strategia, w której zabawa sprowadza się do bitew pomiędzy dwoma drużynami. Celem obu jest zniszczenie należących do przeciwnika kryształów. W każdej turze możemy wykonać łącznie pięć akcji. Posłuszne naszym rozkazom jednostki dzielą się na kilka klas, a ich możliwości bojowe można modyfikować za pomocą specjalnego ekwipunku. Mechanizmy rozgrywki przypominają system PBEM. Oznacza to, że po zaplanowaniu tury wysyłamy ją przeciwnikowi, a ten może odpowiedzieć na nią kiedy zechce. Typowe potyczki trwają więc często przez wiele dni, a większość graczy na raz prowadzi kilka lub kilkanaście starć.

Warto dodać, że przeciwieństwie do wersji na iOS bazowa edycja pecetowa nie będzie darmowa. W zamian za to nie zobaczymy żadnych reklam. Gracze komputerowi otrzymają początkowo dostęp do drużyny złożonej z rycerzy drużyny Council oraz ekipy z Team Fortress 2. Dodatkowe zespoły będzie można dokupić w formie DLC. Każda grupa posiadać ma oczywiście zupełnie inny skład dysponujący unikalnymi umiejętnościami.

Warto dodać, że Hero Academy umożliwi wspólną zabawę użytkownikom pecetów oraz urządzeń opartych na systemie iOS, takich jak iPad czy iPhone. Co godne pochwały, będziemy mogli korzystać z jednego konta użytkownika na wszystkich platformach. Dzięki temu raz zakupione DLC pojawi się na każdym z naszych urządzeń. Co więcej, nabywając drużyny przez Steam otrzymamy dostęp do unikalnych przedmiotów w Team Fortress 2.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine


Klemens
2012-06-30 09:36:57