LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Trzy nowe propozycje od Alawar Entertainment

Alawar Entertainment opublikował komunikat poświęcony premierze nowych gier.

Alawar – jeden z czołowych wydawców i dystrybutorów gier casual na świecie informuje, że w przełom września i października to znakomity czas dla graczy casual. Pojawiły się 2 nowe propozycje w języku polskim, na dodatek jedna z najlepszych produkcji – Skarby Montezumy, ukazała się w ramach Play Station Network.

Skarby Montezumy w Play Station Network!

Gra wydawana była do tej pory na PC, Maca, iPhone, iPada, Androida. Od 28 września dostępna jest dla fanów Play Station.

Seria Skarby Montezumy to 3 aplikacje, które przyniosły do tej 6.5 miliona dolarów. Jako wersja iPad produkcja osiągnęła 2. miejsce w amerykańskim AppStore, była też 1 z 10 komercyjnych aplikacji, która utrzymywały się w sklepie przez 5 tygodni. Ważnym tytułem uzyskanym przez grę jest ‘Najlepsza gra roku w kategorii casual’ nadane przez IXBT.com

Rozgrywka opiera się na zbieraniu starożytnych artefaktów. Ich zdobywanie odbywa się w kolejnych planszach, gdzie zadaniem jest łączenie trzech lub więcej symboli (wg kolorowych wzorów). W miarę pokonywania kolejnych etapów (trudność gry zwiększa się m.in. poprzez szybszy upływ czasu), zostają aktywowane totemy mocy i zaczynają się reakcje łańcuchowe pozwalające na zebranie dodatkowych klejnotów.

Nawiedzony Dwór (już dostępny)

Wciel się w rolę Sheili, która w porozumieniu z Drakulą decyduje się ona na uruchomienie kilku hoteli i modernizację starego pensjonatu. Wszystko dla odzyskania wiernego psa, który stał się niewinną ofiarą.

Obsługuj gości i zdobywaj pieniędze. Zarobione fundusze inwestuj w ulepszenia, np. szybsza winda, dekoracje. Uważaj tylko na poziom cierpliwości swoich podopiecznych. Wiadomo, że niezadowolony klient to wielka strata. Musisz dopasować do ich gustu pokoje, spełniać zachcianki. Wiedz, że Nawiedzony Dwór przyciąga dziwnych ludzi – u Twych drzwi stanie bezgłowy mężczyzna, czarownica, nawet Frankenstein.

Nawiedzony Dwór bez wątpienia zadowoli fanów gier typu ‘zarządzanie czasem’. Tu liczy się nie tylko prędkość ruchów, ale i ich precyzja. Przed Tobą 50 poziomów zarządzania.

Władca smoków (od 1 października)

Zła wiedźma wtargnęła na wesele i zaklęła piekną dziewczynę w kamień, z zamku uczyniła więzienie dla gości weselnych, a Ciebie wygnała z królestwa! Co robić?

Pomocy szukaj w górach zamieszkanych przez smoki. Troszcz się o nie a będą Twoimi sprzymierzeńcami. Zadaniem jest ich karmienie, korzystanie ze specjalnych umiejętności, odpieranie wizyt uciążliwych wrogów. Aby odzyskać spokój i szczęście potrzebujesz gromadzić łupy. W tym celu zbieraj kamienie, odkrywaj skarby. Postaw na spryt, przebiegłość! Na koniec każdego dnia masz szansę sprzedaży skarbów.

Władca Smoków ma mocne zalety: średniowieczna muzyka w tle, róźnorodne i kolorowe postaci. Gdzie indziej spotkasz smoki, trolle, chochliki i gobliny w jednym miejscu?Klemens
2011-10-01 08:52:42