LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Trwa darmowy weekeend z Tooth and Tail oraz Battlerite Royale

Po zalogowaniu na platformę firmy Valve bez żadnych dodatkowych opłat możecie przetestować dwie produkcje: Tooth and Tail oraz Battlerite Royale.

Pierwsza z nich – Tooth and Tail, to zręcznościowa strategia czasu rzeczywistego od studia Pocketwatch Games. W toku rozgrywki przejmujemy kontrolę nad dowódcą jednego z oddziałów, w całości składającego się z gryzoni. Podczas zabawy wydajemy rozkazy, kolekcjonujemy surowce i zmagamy się z siłami oponenta. Całość ujęto w staroszkolnej, pixel-artowej, ale przyjemnej dla oka oprawie wizualnej. Akcja zakończy się w niedzielę 9 grudnia około 22:00 czasu polskiego.

Miłośnicy zabawy naznaczonej większą dynamiką mogą skusić się na Battlerite Royale, czyli ciekawe połączenie formuły „do ostatniego gracza” z gatunkiem MOBA. Podczas zabawy wybieramy jednego z herosów, który ląduje na obszernej mapie i z wykorzystaniem wszelkich środków próbuje jak najdłużej utrzymać się przy życiu, jednocześnie eliminując pozostałych pretendentów. Za tytuł odpowiada Stunlock Studios. Akcja dobiegnie końca w poniedziałek 10 grudnia.

Źródło:
"LM" - gram.pl


Klemens
2018-12-08 19:40:40