LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Tropico 6 z nową datą premiery

Studio Limbic Entertainment, odpowiedzialne za Tropico 6, przełożyło premierę tytułu na styczeń 2019 roku.

Wspomniana data dotyczy wydania na PC, bowiem posiadacze konsol będą zmuszeni poczekać aż do przyszłych wakacji. Przypomnijmy, że produkcja zapowiadana była początkowo na bieżący rok.

Największą nowością w serii jest możliwość zarządzania całym archipelagiem wysp, a nie jak to miało miejsce do tej pory, tylko jedną z nich. Zmianie uległ również silnik, dzięki czemu nowa odsłona serii będzie pierwszą w historii napędzaną Unreal Engine. Wszyscy spragnieni sprawdzenia się w roli dyktatora dostaną możliwość przetestowania gry w ramach zamkniętej bety na Steamie, która ruszy już tej jesieni. Produkcja trafi na PC, Xboksa One oraz PlayStation 4.

Początkowo tytuł miał pojawić się w 2018 roku, ale twórcy zdecydowali się przełożyć datę premiery ze standardowych powodów, tłumacząc to chęcią jak najlepszego dopracowania produkcji. W opublikowanym wpisie możemy przeczytać, że:

Autorzy pracują bez wytchnienia i wykorzystają dodatkowy czas, aby w 2019 roku dostarczyć najbardziej kompletną i zbalansowaną odsłonę w historii marki Tropico.

Źródło:
"Serek" - GRY-OnLine


Klemens
2018-08-16 21:08:27