LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Total War: Warhammer II - w trybie kooperacyjnym dwóch graczy będzie mogło pokierować tą samą rasą

Studio Creative Assembly opublikowało garść nowych informacji na temat Total War: Warhammer II.

Jednym z priorytetów autorów jest uczynienie rozgrywki bardziej różnorodną. W armiach nowych rasznajdzie się masa bardziej zwierzęcych jednostek, które będą zachowywały się mocno odmiennie od humanoidalnych wojowników. Ogólnie różnice między frakcjami mają być większe, a do tego bitwy rozegramy na bardziej zróżnicowanych terenach, które w większym stopniu wpłyną na przebieg starć. Będziemy walczyli m.in. w dżunglach oraz na pustyniach, a lokacje te mają posiadać unikalne cechy i zagrożenia dla wojsk. Natomiast kraina Naggaroth, czyli ojczyzna Mrocznych Elfów, w dużej części składająca się w zastygłej lawy, ma być najbardziej zróżnicowaną mapą, jaką do tej pory opracowało Creative Assembly.

Nadto okazuje się, że każda rasa posiadać będzie dwóch legendarnych lordów i każdy z nich otrzyma własną lokację startową. Dzięki temu możliwa ma być zabawa w trybie kooperacyjnym, gdzie dwóch graczy pokieruje tą samą frakcją. Jest to coś, o co prosili fani pierwszej części.

Total War: Warhammer II zmierza wyłącznie na pecety. Premiera ma nastąpić jeszcze w tym roku, ale na razie nie podano dokładniejszego terminu.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine


Klemens
2017-04-08 15:34:00