LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Total War: Warhammer II – kolejne darmowe DLC w drodze, pora na przygody Gotreka i Felixa

Wygląda na to, że studio Creative Assembly powoli przymierza się do zakończenia wsparcia dla wydanej we wrześniu 2017 roku strategii Total War: Warhammer II.

W minionych dniach poznaliśmy kolejne punkty na mapie rozwoju tytułu, a tym razem twórcy ujawnili w końcu, kogo mieli na myśli, zwiastując „powrót starych przyjaciół”. Mowa tu oczywiście o bohaterach serii książek w świecie Warhammera - Przygody Gotreka i Felixa.

Gotrek Gurnisson i Felix Jaeger pojawią się na serwerach Total War: Warhammer II w ramach darmowego DLC. Gotrek jest kolejnym z legendarnych lordów, a Felix nieustannie towarzyszącym mu bohaterem. Na polu gry będą funkcjonować jako kolejna z armii, której możemy powierzyć jednostki, ale rekrutować mogą ich jedynie Imperium, Krasnoludy lub Bretoni. Co ważne, kontrolę nad bohaterami zachowamy przez 20 tur z rzędu. Po tym czasie odłączą się od naszych sił w poszukiwaniu przygód, a by ponownie skorzystać z ich usług, będziemy musieli odnaleźć ich na mapie świata.

DLC Gotrek i Felix ukaże się dokładnie 17 października i jak wspomniałem, będzie darmowe dla wszystkich zarejestrowanych w Total War Access. Jeśli interesuje Was wcześniejszy dostęp do pakietu, to możecie sięgnąć po pismo wydawane przez Games WorkshopDwarf magazine, w którym znajdziecie kody aktywujące DLC. Omawiany numer magazynu debiutuje 20 września.

Źródło:
"LM" - gram.pl


Klemens
2019-09-08 17:23:09