LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Total War: Three Kingdoms – DLC Eight Princes i tryb Dynasty już dostępne

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami deweloperów najnowsza odsłona serii Total WarThree Kingdoms – doczekała się kolejnego fabularnego DLC, a wraz z nim na serwery trafiła świeża aktualizacja tytułu.

DLC Eight Princes przenosi akcję o 100 lat w przód, a wraz z nim gracze otrzymują do dyspozycji nowe jednostki, bohaterów, a sama kampania rozgrywa się na zmienionych zasadach.

Tymczasem tutaj postanowiliśmy nieco przybliżyć Wam nowy darmowy tryb zabawy – Dynasty mode. Ten możemy rozgrywać samotnie lub w sieciowej kooperacji dla maksymalnie trzech osób, a całość koncentruje się na odpieraniu kolejnych fal coraz mocniejszych oponentów i jednoczesne zdobywanie punktów. Twórcy przygotowali szeroki zakres postaci z okresu Trzech Królestw – na potrzeby jednej sesji możemy wybrać trzech z nich, by kierować nimi samodzielnie lub we współpracy ze znajomymi. Istotny jest fakt, iż każdy z bohaterów jest o wiele mocniejszy, nawet od tego, do czego przyzwyczaił nas moduł Romance, a dodatkowo ma unikalne umiejętności. Ostatecznie nie jesteśmy nieśmiertelni i nawet jeśli wrogie jednostki są mocno osłabione, to kluczem do jak najdłuższego utrzymania się przy życiu jest stworzenie odpowiedniej kompozycji herosów i przemyślane korzystanie z ich zdolności. Warto wspomnieć, że zbytnie zagęszczenie pola bitwy w późniejszych etapach rozgrywki może niekorzystnie wpłynąć na wydajność aplikacji, ale twórcy zapewniają, że użytkownicy wielordzeniowych procesorów Intela (który jest partnerem trybu), powinni spać spokojnie. Na koniec ważna uwaga – Dynasty dostępne jest na razie jedynie dla systemów Windows, ale zawartość dla wersji Linux i Mac zostanie zaktualizowana “już wkrótce”.

Źródło:
"LM" - gram.pl


Klemens
2019-08-09 20:32:15