LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Total War: Arena zadebiutuje 13 listopada

Firma Sega i studio Creative Assembly ujawniły datę premiery Total War: Arena, czyli pobocznej odsłony popularnego cyklu pecetowych strategii.

Produkcja zadebiutuje 13 listopada tego roku i nie trzeba będzie jej kupować, gdyż oparta zostanie na modelu darmowym z mikropłatnościami. Gra trafi wyłącznie na pecety i na razie twórcy nie mają w planach opracowania konwersji na inne platformy.

W dniu premiery, w kalifornijskim mieście Burbank zorganizowany zostanie turniej Total War: Arena, w którym weźmie udział dwudziestu graczy ze Stanów Zjednoczonych i Europy. Impreza będzie transmitowana na żywo za pomocą oficjalnego kanału Total War w usłudze Twitch.

Przypomnijmy, że Total War: Arena to sieciowa strategia wzbogacona elementami zaczerpniętymi z gatunku MOBA. Podczas zabawy weźmiemy udział w starciach pomiędzy dwoma dziesięcioosobowymi drużynami. Każdy uczestnik bitwy dowodzić będzie pojedynczym generałem oraz niewielką grupą oddziałów. Same mechanizmy potyczek przypominać mają główne odsłony cyklu. Istotną rolę odegra więc morale, wykorzystywanie ukształtowania terenu oraz przeprowadzanie ataków z flanki.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine


Klemens
2015-10-31 15:20:00