LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Tomb Raider i inne nowości w serii Pomarańczowa Kolekcja Klasyki

Cenega opublikowała komunikat poświęcony nowym grom w Pomarańczowej Kolekcji Klasyki.

Cenega z przyjemnością informuje, że dziś Pomarańczowa Kolekcja Klasyki została wzbogacona aż o 8 nowych tytułów. W serii ukazały się: Ace Combat: Assault Horizon, Batman: Arkham City Game of the Year Edition, Dark Souls: Prepare to die edition, Tomb Raider, Total War: Medieval II Złota Edycja, Total War: Shogun II Złota Edycja i zestaw Empire: Total War oraz Napoleon: Total War w wydaniu Game of the Year Edition. Wszystkie tytuły są dostępne w polskiej wersji językowej.

Ace Combat: Assault Horizon

Ace Combat Assault Horizon
to dynamiczna gra z utytułowanego cyklu powietrznych strzelanek, która wprowadza walkę w powietrzu na jeszcze wyższy poziom doznań. Gracz steruje samolotami, które w momencie zniszczenia są dosłownie rozdzierane na drobne kawałki rozrzucając szczątki na niebie. Gra umożliwia zaangażowanie się w rozgrywkę w trybach dla jednego gracza, wielu graczy i w trybie kooperacji. Walka odbywa się w miejscach znanych z prawdziwego świata, a gracze omijając o włos wieżowce będą zmieniać wrogów w płonące, ponaddźwiękowe wraki. Gra wprowadza rewolucyjny system walki na krótki dystans, który dodaje akrobacjom ogromnej dynamiki.

Batman: Arkham City Game of the Year Edition

Quincy Sharp – nowy Burmistrz Gotham – postanawia zrewolucjonizować zakład penitencjarny dla najgroźniejszych więźniów. Na jego żądanie rozległa, mroczna dzielnica slumsów w Centrum Gotham City stała się zarówno silnie strzeżonym więzieniem, jak i domem dla największych kryminalistów, bandytów i gangsterów Gotham, którzy zostali tu przeniesieni z zakładu Arkham. Dzielnica zostaje opanowana przez gangi, których celem jest ucieczka z Gotham. Przeciwstawić im się może tylko Batman, którego po raz pierwszy wspomaga Kobieta Kot.

Edycja Game of the Year zawiera dodatkowy, ostatni epizod historii – Zemsta Harley Quinn. Bardziej niebezpieczna niż kiedykolwiek, teraz dowodzi własnym gangiem i zwabia Batmana by ostatecznie zemścić się na Mrocznym Rycerzu. Ta rozszerzona wersja zawiera także zestawy dodatków Kobieta Kot, Nightwing i Robin, mapy Wyzwań i zestaw skórek Arkham City.

Dark Souls: Prepare to Die Edition

Dark Souls
to gra pełna lochów, potworów do pokonania, przerażających bitew, cudownego świata, wymagających wyzwań, szczegółowego uzbrojenia i potężnej magii oraz umożliwiająca rozwinięcie własnego indywidualnego stylu gry. Innowacyjny tryb sieciowy daje graczom możliwość włączenia się w społeczność fanów Dark Souls, w której wspólnie stają oni do walki z ciemnością zapadająca nad Lordran. Z olbrzymim, otwartym światem, Dark Souls kładzie nacisk na dokładną eksplorację i umiejętność adaptacji do otaczającego środowiska. Zawartość wydania „Prepare to Die Edition” obejmuje dodatkowe bronie i pancerze, zaklęcia, postacie, zadania oraz tryb gry wieloosobowej.

Hitman: Rozgrzeszenie

Hitman Rozgrzeszenie
pokazuje losy prawdziwego zabójcy podejmującego się najbardziej osobistego kontraktu w życiu. Zdradzony przez Agencję i ścigany przez policję, Agent 47 dąży do rozgrzeszenia w skorumpowanym i skomplikowanym świecie. Oglądaj świat oczami Agenta 47. Przewiduj prawdopodobne ścieżki patrolowe swoich wrogów. Obserwuj środowisko pod kątem miejsc do ucieczki, broni do użycia oraz możliwych skrótów. Użyj trybu Instynktu aby wtopić się pomiędzy szeregi wrogów lub przebierać się za ludzi i pozostać w ukryciu na otwartych przestrzeniach. W polskiej wersji językowej w Agenta 47 wcielił się Paweł Małaszyński.

Tomb Raider

Tomb Raider
jest doskonałą grą akcji z wątkami przygodowymi stworzoną przez studio Crystal Dynamics. W warstwie fabularnej tytuł stanowi prequel wydarzeń opisanych w pozostałych odsłonach cyklu o przygodach Lary Croft. Tytuł ten przedstawia brutalną, pełną adrenaliny opowieść o początkach Lary Croft i jej przemiany z przestraszonej, młodej kobiety, w zahartowanego poszukiwacza przygód. Gracze mają okazję poznać młodość głównej bohaterki, która po katastrofie statku badawczego próbuje przetrwać na tajemniczej wyspie u wybrzeży Japonii. Uzbrojona jedynie w instynkt, zostaje wystawiona na próbę wytrzymałości przekraczającą granice ludzkich możliwości. W polskiej wersji językowej wystąpiła Karolina Gorczyca.

Total War: Medieval II Złota edycja

Akcja gry Total War: Medieval II toczy się w latach 1080-1530. Twórcy postawili na autentyczność i wierne odtworzenie realiów tego okresu. Gracze prowadzą działania nie tylko na Starym Kontynencie, lecz także w Ameryce Środkowej i Południowej (walki z Aztekami) oraz na Bliskim Wschodzie (krucjaty mające na celu odzyskanie przez chrześcijan Ziemi Świętej). Złota edycja oprócz podstawowej wersji gry zawiera także dodatek – Królestwa.

Total War: Shogun II Złota edycja

Akcja gry osadzona jest w szesnastowiecznej Japonii, w czasach, gdy kraj podzielił się na wiele zwaśnionych frakcji. Wcielamy się w jednego z dziesięciu Daimyo - przywódcę klanu, który rości sobie pretensje do władania całym krajem jako nowy szogun. Do osiągnięcia tego celu tradycyjnie potrzebne będzie odpowiednie pokierowanie aspektami ekonomicznymi podległych nam terytoriów, wykorzystanie dyplomacji oraz przede wszystkim wojna. Wraz z postępami w grze rozwijać się będą statystyki nie tylko poszczególnych oddziałów naszej armii, ale także generałów. Złota edycja oprócz podstawowej wersji gry zawiera także duży, samodzielny dodatek – Zmierzch Samurajów. Jest to wyjątkowo bogata i wartościowa edycja dla fanów serii.

Zestaw Empire: Total War oraz Napoleon: Total War w wydaniu Game of the Year Edition

Empire: Total War nawiązuje do najważniejszych wydarzeń XVIII wieku. Zupełną nowością jest możliwość uczestniczenia w starciach rozgrywanych na morzu, a wprowadzenie powszechnej broni palnej znacząco odmienia przebieg wszystkich bitew i wymusza zastosowanie zupełnie nowych taktyk.

Napoleon: Total War bazuje na rozwiązaniach poprzedniczki. Akcja jest ściśle powiązana z historią podbojów Napoleona Bonapartego, od pierwszych kampanii we Włoszech, po bitwę pod Waterloo. Obie gry będą dostępne w wersji Game of the Year Edition z wszystkimi wydanymi do tej pory dodatkami DLC.Klemens
2015-02-07 08:44:15