LOGOWANIE
Zarejestruj sie

This War of Mine do przetestowania za darmo do końca tygodnia

Do 8 kwietnia włącznie gracze mogą wypróbować za darmo wydane w 2014 roku This War of Mine za pośrednictwem platformy Steam.

Poza tym do 9 kwietnia potrwa promocja, w której kupicie tę grę za 17,99 złotych, czyli 30% zwyczajowej ceny, a DLC o tytule The Little Ones za 9,99 złotych.

Dla tych, którzy jeszcze zastanawiają się nad daniem This War of Mine szansy, darmowy okres próbny to idealna okazja, by zapoznać się z jedną z najlepszych polskich produkcji ostatnich lat. Dzieło 11 bit zostało docenione przez recenzentów z całego świata (średnia ocen w serwisie Metacritic to 83/100), zebrało szereg wyróżnień (między innymi nagrodę publiczności podczas Independent Games Festival), a przy tym odniosło komercyjny sukces. Jak ujawnili deweloperzy, gra sprzedała się w ponad 2,5 miliona egzemplarzy, co jak na tytuł niezależny jest naprawdę świetnym wynikiem. Ale trudno się temu osiągnięciu dziwić, bo This War of Mine to, jeśli przymknąć oko na pewną powtarzalność, naprawdę fenomenalna produkcja – ponura, pełna przejmującego smutku, angażująca emocjonalnie i zmuszająca do myślenia, a przy tym stawiająca przed graczem naprawdę duże wyzwanie.

Źródło:
Jakub Mirowski - GRY-OnLine


Klemens
2018-04-04 11:39:17