LOGOWANIE
Zarejestruj sie

The Turing Test nową grą logiczną twórców Pneuma: Breath of Life

Założone przez autorów Pneuma: Breath of Life studio Bulkhead Interactive zapowiedziało swój kolejny projekt. Okazała się nim pierwszoosobowa gra logiczna The Turing Test, w której wcielimy się w astronautkę próbującą odkryć sekrety Europy, czwartego co do wielkości księżyca Jowisza. Produkcja zmierza na pecety oraz konsolę Xbox One, a premiera zaplanowana została na sierpień tego roku.

Warto wspomnieć, że autorzy uczestniczą w programie Square Enix Collective, w ramach którego wydawca pomaga w dystrybucji i reklamie, ale wszystkie prawa do marki pozostają w rękach deweloperów.

Gra osadzona będzie w bliżej niesprecyzowanej przyszłości, w jakiś czas po tym, jak ludzkości udało się znaleźć obce formy życia na powierzchni Europy. Organizmy te wydają się być proste i kompletnie niegroźne, ale mimo to mieszkańcy Ziemi z niepokojem podchodzą do tego odkrycia.

W kampanii wcielimy się w astronautkę imieniem Ava Turing, pełniącą rolę inżyniera w strukturach Międzynarodowej Agencji Kosmicznej. Kobieta zostanie wysłana na powierzchnię Europy, w celu dalszego zbadania obcych organizmów. Na miejscu odkryje znacznie więcej niż się spodziewała. Fabuła ma być jedną z głównych atrakcji gry, więc autorzy nie chcą zdradzać niczego więcej poza zasugerowaniem, że w scenariuszu kluczową rolę odegrają pytania o to, czym różnią się żywe organizmy od maszyn oraz o cenę, jaką trzeba zapłacić za utrzymanie ludzkich zasad moralnych.

The Turing Test należeć będzie do spopularyzowanego przez serię Portal gatunku pierwszoosobowych gier logicznych. Podczas zabawy akcję będziemy obserwowali z oczu bohaterki, a rozgrywka skoncentruje się głównie na rozwiązywaniu zagadek. Większość łamigłówek ma wymagać sprytnego wykorzystywania urządzenia służącego do manipulacji energią i transferowania jej pomiędzy obiektami. Istotną rolę odegra także robienie użytku z różnorodnych mechanizmów oraz inteligentnych maszyn.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine


Klemens
2016-03-11 18:03:57